Budu si vzpomínat navždy

Chorvatsko porazilo Anglii, Historicky se dostal do finále Světového poháru, Ve hře budou Levné Fotbalové Dresy chorvatští občané sjednoceni, V případě gólu zaostal skóre. Po zápase byl hlavním obrancem Lovren v slzách. A s jistotou řekl v rozhovoru, Je již jedním z nejlepších ústředních obránců na světě.

Následně, Také vyjádřil své pocity, že chorvatský tým vstoupil do finále: ” Nikdy nezapomenu na lidi v naší zemi, kteří jsou v slzách. To je pro Chorvatsko historické. Dres Chorvatsko nikdy nezapomene. Zlomili jsme rekord před 20 lety, Nyní Chorvatsko ukládá historii na ramena. Tato váha stačí na to, aby nás lidé navždy pamatovali. ”

” Dokázal jsem, že jsem vedl Levné Fotbalové Dresy Dětské Liverpool do finále Ligy mistrů. Nyní jsem vstoupil do mistrovství světa ve fotbale se svým národním týmem. Myslím, že by o tom lidé měli vědět, Jsem jedním z nejlepších ústředních obránců na světě. To není prázdná řeč. “

Francouzský tým se již připravuje na trestné střílení

Francouzský tým a Uruguay, Bude první, kdo zahájí silný zápas ve Světovém poháru 8, Zaměření této hry, Je to také soutěž mezi několika týmy ze dvou týmů. Přestože uruguayský útočník Cavani byl poražen v zápase proti Portugalsku, Ale když se Cavani začala zotavovat, Levné Fotbalové Dresy Francouzský tým také připravil Cavaniho možný vzhled.

Mladý francouzský tým porazil Argentinu, aby vstoupil do čtvrtfinále. Pro výkon týmu, Deschamps řekl: “Vítězství nad Argentinou dalo Francii velkou radost. Ale tváří v tvář Uruguaye musíme zapomenout na předchozí zápas. Dres Francie chce využít veškeré své síly k přípravě na tuto hru. Naším cílem je porazit naše soupeře. Francie je také plná důvěry v to. ”

Ať už je konečným cílem francouzského Levné Fotbalové Dresy týmu získat šampionát, Deschamps uvedl: “Jsme nyní konkurenceschopnější než v roce 2014, Připravili jsme na to čtyři roky. Doufáme, že dosáhne nejvyšší úrovně. ”

Brazilské zranění Marcela nezabraňuje

Brazilský týmový tým Lars Maar po včerejším zápase, Odhalil Marcelo zranění, Řekl, že ačkoli Marcelo, Levné Fotbalové Dresy Dětské Brazílie, není vážné, Nicméně podezření může být, že hotelové postele mají problém.

Světový pohár, Brazilský tým má postupně Danilo. Douglas-Costa a nyní Marcelo, problém s úrazem Dres Brazílie, Rasmus se zajímá o toto: “Nemůžeme ještě diagnostikovat. Čas je příliš krátký, Ale rozhodli jsme se být zraněni. Mohlo by to souviset s matrací hotelu, kde žijeme. Samozřejmě každý nemá strach. ”

“Marcelo už prochází léčbou. Předběžný názor je, že s brazilskými hráči není problém. Může pokračovat ve hře. Nejdůležitější věcí není bolet. Stále problém se svalovými křečemi, Když nemá pocit, Můžete se účastnit školení Věříme, že se brzy vrátí ke zdraví a hrát do Brazílie. Levné Fotbalové Dresy Nemělo by existovat zvláštní odpočinek a odpočinek. “

Cherishev vystoupil z lavičky a dvakrát skóroval

Slavnostní zahájení 21. světového poháru začalo na stadionu Luzhniki v Moskvě. Skupina hostitelů Levné Fotbalové Dresy Ruska vyhrál v Saúdské Arábii 5 až 0. Získejte dobrý start a skončíte sedm po sobě jdoucích vítězství. Gazinsky vstřelil první gól Zagoev vystoupil kvůli zranění Chelejhev, který ho nahradil, rozšířil skóre. Staňte se prvním hráčem v historii světového poháru, který má gól. Ve druhé polovině hry se vůdce střední školy Juba poprvé objevil za 89 sekund. Během přestávky nastoupily Cherishev a Golovin do dalších dvou měst. Golovin měl v kampani také dvě asistence.

Po otevření byli Sahravi a Semedov zablokovaní v pokutovém území. Rusko se ujalo vedení v 12. minutě! Zobrin pravé žebra do omezené oblasti, Zagoyev byl napaden Omar Hausawei v konečném cíli, když si dělal 12 metrů před brankou. Zublinův levý roh vykopl Dres Rusko dostalo míč a pokračovalo v útoku. Golovin opustil bod za šikmým průsmykem, Rusko, Katzinsky, vstoupil do levého dolního rohu 6 metrů před dveřmi, 1-0. Stal se šestým hostujícím hráčem, který dosáhl prvního cíle mistrovství světa.

Dvě nejnižší mezinárodní týmy, V otvíráku úzké setkat. Rusko, které je o tři místa nižší než Saúdská Arábie, Sedm po sobě jdoucích zápasů od října loňského roku Pokud nemůžete v této kampani porazit Saúdské lidi, Bude to vázat tým nejdelší rekord v historii. V historii mistrovství světa, první hra hostitele nikdy neztratila. Levné Fotbalové Dresy Dětské Rusko se ve světovém poháru třikrát ve světovém poháru stalo třetím. Posledních pět světových pohárů je vítězství. Pouze dvě hry jsou proti africkým týmům.

Portugalsko konečně probudilo

V závěrečném zahřívacím zápase před mistrovstvím světa, Portugalsko Levné Fotbalové Dresy prokázalo svou sílu. Také oznámila světu: Nejsilnější Portugalsko je zpět!

V dojmech minulých lidí, Dres Portugalsko je velmi dobrý tým po celém světě. Není to špičkový tým. Pokud jde o historický rekord, To není nerozumné. V historii mistrovství světa, Portugalsko se zúčastnilo 17 světových pohárů. Pouze šestkrát do finále, třikrát do vyřazení. V posledních letech však úspěchy Portugalska zaznamenaly rychlý pokrok. Po záchvatu finále Světového poháru 2014 v Brazílii, Portugalsko vyšlo o dva roky později na Evropském poháru. Získejte první tým Evropského poháru, Umožňuje také lidem mít pro ně více očekávání.

V současné době Portugalsko už není Ronaldovým vlastním týmem. Levné Fotbalové Dresy Dětské Ronaldo může také hrát snadněji a volněji s podporou svých spoluhráčů. Toto je Portugalsko, kde Ronaldo pochoduje. Je povinen se stát silou, kterou nelze ve Světovém poháru přehlédnout.

Messi je odsouzena v Argentině

Mario Kempes je hrdina, který vyhrál v roce 1978 mistrovství světa v mistrovství světa v Argentině. Toto úspěch mu také dalo právo kritizovat současný národní tým. Pro Levné Fotbalové Dresy Messi a argentinský národní tým, Kempes také provedl analýzu. “Co jsou hráči Samie Poli na Messi? Přesto někteří lidé. Za méně než 15 dní, Tým nemůžeš fungovat dokonale. ”

Kempes také zdůraznil Messiho problémy: “V Argentině musí hrát č. 1 až č. 11. V Barceloně hrál pouze v přední části hřiště. Problémem je, že se v Barceloně těší fotbal. Je to oběť, která přijde do národního týmu. ” A podle Kempes, Velkou výhodou týmu Dres Argentina je, že tým není oblíbeným, aby vyhrál mistrovství světa. “Pro Argentinu, Nejlepší není horko. Pokud je Argentina tak populární jako Španělsko, Německo a Brazílie, To bude cílem kritiky. Brzy se vrátí domů. ”

Kempes řekl: “Pokud Levné Fotbalové Dresy Dětské Argentina nevyjde ven, Musí se hrát velmi dobře, aby porazili soupeře skupinových zápasů. Hra bude velmi obtížná. Islámští a nigerijští hráči nemají problém kopat hlavu. ” Pro útočníka argentinského národního týmu, Kempes věří, že měl být zvolen do Icardi. “Pokud Aguero může vstřelit na pole, Proč by měl Higuain začít? Původně jsem doufal, že Icardi může vstoupit do národního týmu. “

Buffon byl oceněn Zlatým jubileem

Italský brankář Buffon oznámil odchod z Levné Fotbalové Dresy Juventusu. A jeho další rodina ještě nebyla určena. Tento týden ocenila italská národní televizní stanice Buffon nejnovější zlatou medaili. Vítězem tohoto ocenění je obecně nejvíce frustrovaná osoba v poslední době. Buffon Juventus, který opustil 17letou kariéru, bude určitě frustrovaný.

Buffon stále zdvořile vzal Zlatou jubilejní trofej. A řekl: “Jsem velmi šťastný, že jsem strávil nejlepší čas v mém životě v Juventusu. Plně souhlasím s tím, jak Dres Juventus funguje. Mohu jen poděkovat předsedovi. Bohužel jeden cyklus skončil. S mladším a lepším brankářem. Musím opustit Juventus ve správný čas, A teď je ten správný čas. ”

Kim Yeong Award hostitel také rozhovor s Levné Fotbalové Dresy Dětské Juventus generálním ředitelem Marotta. Marotta řekla: “Buffon je skvělý člověk. Zbývá obrovská hodnota. Pokud chce pokračovat v hraní, Takže můžete nechat najít hru Pokud nechce hrát fotbal znovu, Dveře Juve jsou pro něj vždy otevřené. ”

Real Madridová liga za Barcelona až 18 bodů

I když dosáhla finále Ligy mistrů, Zdá se, že sezóna Levné Fotbalové Dresy Realu Madrid vypadá méně bezútěšně, Ale špatný výkon ligy, Stále si zaslouží pozornost Realu Madrid. Jsou nyní za Barcelonou, Až 18 bodů, To je největší rozdíl v barvě Real Madrid v lize. Podle zpráv, Real Madrid přísahá, Barcelona už nebude zaostávat o 18 bodů.

Na začátku sezóny, jako obhájce šampiona, Každý si myslí, že Dres Real Madrid bude oblíbeným vítězstvím. Nicméně, s kontinuálním draws proti Valencii a Levante, Real Madrid ztratil všechny body na začátku. Poté už nejsou schopni předjíždět. Závěrečná cesta do šampionátu vyšla brzy. Na začátku sezony získal Real Madrid postupně Evropský Super Cup. Španělský Super Cup, Ale možná intenzita tréninku v preseasonu je příliš velká. To jim způsobilo fyzický pokles uprostřed sezóny.

Avšak trenér Zidane to vždy zdůraznil Výkonnost týmu není špatná. Prostě se nedostal požadovaného výsledku. Někteří ředitelé Realu Madrid však tento názor nepřijali. Doufejme, že Levné Fotbalové Dresy Dětské Real Madrid ukáže výkon a úspěchy v příštím roce. Všichni by měli být lepší.

Hráči Manchesteru United nejsou tak silní

V 37. kole Premier League, Levné Fotbalové Dresy Manchester United ztratil 0-1 od Brightonu. Po zápase Mourinho přijal rozhovor s oficiální stránkou Manchester United. Odpověděl jsem na některá horká témata.

Pokud jde o soutěže, Mourinho řekl: ” Myslím, že touha Manchesteru do hry není tak silná jako soupeř. Náš přístup k hře je špatný. Zejména v první polovině. Nepodařilo jsem je přesvědčit, aby získali více bodů pro Dres Manchester United na soudu. Získání bodů je pro mě velmi důležité. Ale možná to pro ně není tak důležité. Manchester United hrál dost dobře V tomto postoji hospodářské soutěže, Ztráta je něco, co mohu očekávat. ”

Mourinho také hovořil o zraněném Lukaku: ” Vždycky se mě zeptal, proč se Lukaku neotočil. Proč není odpočívat? Nyní, když máte odpověď, Protože je pro Levné Fotbalové Dresy Dětské Manchester United příliš důležitý. Z osobních schopností našich hráčů, Možná nejsme tak dobří, jak si myslíte. “

Arsenal nemá co ztratit

11 hraje 10 za 80 minut Arsenal byl vyrovnán Atletico Madrid. Levné Fotbalové Dresy Arsenal a Wenger jsou v kritice a kontroverze. Po zápase Wenger to řekl Arsenal nevyužívá ještě jednu osobu.

Wenger řekl: ” Výhodou Arsenalu, ale nevyužitou, je depresivní. Už máme vedení 1-0. Za posledních 5 minut se Dres Arsenal dokonce těší na další gól. Měli bychom udržovat vedení 1-0. Ale po tom se mohlo něco stát. Atletico je tým, který byl vždy velmi obranný. Arsenal to ví. Mají nejlepší obhajobu v Evropě. Dneska se můžete podívat na jejich představení. Toto skóre není náhoda. Ale Arsenal má také mnoho příležitostí. Když byl Atléticien pokutován, na hřišti zůstalo pouze 10. Plynulost hry byla zničena. To není výhoda pro Arsenal. ”

Když mluvil o pocitu, že v poslední době probíhá evropská válka na stadionu Levné Fotbalové Dresy Dětské Arsenal, Arsenal Wenger řekl: ” Musím říct, že naši fanoušci jsou fantastický. To je to, o čem sníte. Samozřejmě, když Arsenal ztratí míč, Lidé jsou zklamáni. ”