Aspili Quetta posílá povzbuzování spoluhráčům Drogbovi

Místní čas 7. února, Po poklesu ztrátového pruhu, Aspiri Querita, místostarista Levné Fotbalové Dresy Chelsea, zveřejnil na Twitteru rozruch: “Těžké časy nás posilují!”

Tentokrát povzbuzující slova, ukazující týmový viceprezident modelu, Fanoušci chválili zprávu, V době krize jsou motivující vedoucí týmů nezbytnou součástí týmu. Dnes speciální fanoušek také nechal zprávu týmu, On je bývalý Dres Chelsea Drogba.

I když opustil tým, Nicméně, dynamika Chelsea nikdy nedostatek pozornosti Drogba, Motivace zpráv Aspili Quita: “Bratře, pořád!” Drogba zpráva také spustila spoustu fanoušků odpověď, Doufám, že Drogba dokáže přinést vedoucího ducha, Nechte Levné Fotbalové Dresy Dětské Chelseův tým více sjednotit, rozveselte.

Juve 3 teenager oficiálně opustí tým

Oficiální internetové stránky Juventus oznámily, Levné Fotbalové Dresy Lilliano a Mattillo dva teenager trvalý transfer, Juventus Ossolini byl pronajat k Bologni.

Mattillo se narodil v roce 1995, Minulou sezónu získal Juventus Serie A a šampion Italského poháru, Do společnosti Sassuolo také trvale vstoupil, 2,5 milionu transferového poplatku je rozdělen do tří ročních období. Na základě svého výkonu během smluvního období, Existuje dalších 2,5 milionu termínů. Dres Juventus Ossolini byl pronajat k Bologni, Období poskytování úvěrů do 30. června příštího roku, Když se může rozhodnout vrátit se do Juventusu, Můžete se také rozhodnout pro trvalý pohyb.

Lilola je španělská teenagerka, Jakmile hrál v Juve Levné Fotbalové Dresy Dětské U19, A byl půjčený Sassuolo, Toto zimní okno se natrvalo přesunul do Sassuolo, Sedm milionů eur je zaplaceno za čtyři období.

Manchester United začal obnovovat DeGeyu

Manchester United je velmi aktivní v této zimní přestávce, V nadcházejícím představení společnosti Sanchez ve stejnou dobu, Rovněž nezpůsobily zpomalení tempa důležitých hráčů v týmu. Dnes Levné Fotbalové Dresy Manchester United již začal obnovovat smlouvu, DeGeya je jedním z prvních hráčů, kteří obnovili smlouvu.

Podle zpráv, Dres Manchester United již zahájil jednání s Degeyou o dlouhodobé obnově. Bylo hlášeno, Degejův agent je Mourinho agent Mendes, Nedávno Mendes přišel do Manchesteru a Manchesteru United, aby prodiskutoval otázky seniorské obnovy Mourinho. S postupným určením obnovy Mourinho, Manchester United dále a Mendes začal diskutovat o obnovení smlouvy společnosti DeGene.

Podle zprávy Manchester United doufá, že s Deheyou podepíše dlouhodobou smlouvu. Aktuální smlouva společnosti DeGeya se společností Manchester United vyprší v roce 2019, Od té doby se Manchester United může rozhodnout, zda prodlouží smlouvu o 1 rok. Oznámil, že, aby se zabránilo Real Madrid využil příležitost vykopnout roh, Levné Fotbalové Dresy Dětské Manchester United doufá, že bude schopen dokončit smlouvu de Gea před plánovaným termínem.

Dembele se konečně vrátila do hry

Přestože Barcelona 1-1 soupeři nakreslí, Nehrála vítězství hry, Nicméně, tato hra je Levné Fotbalové Dresy Barcelona fanoušci cítí velmi šťastná věc, To je vážné zranění na dlouhou dobu de Bebel, Nakonec se odehrálo.

V prvních 72 minutách hry, Dres Barcelona Gordon Beilay nahradil brankář Arnis, Po uplynutí 111 dní, opět na sobě barcelonské vystoupení. Navzdory návratu na stadion, Ale Dembele zřejmě stále není schopen vrátit se do nejlepšího stavu, V terénu více než 20 minut, Debeilai zcela uspokojivý výkon, Také zkusil několik nevšedních a záběrů, Nepodařilo se však pomoci Barcelona získat cíl. Ale pro fanoušky Barcelony, Dembele, aby se mohl vrátit na trať, je dost šťastný.

Po vstupu do Barcelony, Dembele hrála pouze 3 hry pro Barcelona, V září proti Getafe ve hře vážně zraněné dovolené, Takto hrazeny v průběhu roku 2017. Až do dnešní doby tato hra, Deng Beilei byl licencován týmovým lékařem, Levné Fotbalové Dresy Dětské Barcelona vstoupilo do velkého seznamu tohoto pole.

Expozice Sanchez zimní okno zůstane Arsenal

Arsenal Sanchez smlouva s týmem vyprší zítra, Obě strany se nemohly dohodnout na obnovení. Mnoho lidí navrhlo, aby Arsenal prodával Sanchez zastavit ztrátu v zimním okně. Nejnovější zprávy, Levné Fotbalové Dresy Sanchez sám se rozhodl zůstat v zimním okně Arsenalu, Díky svobodnému obchodu v létě může získat vyšší platy.

Pokud budete počkat až do příštího léta, abyste se připojili k Manchesteru jako volný agent, Sanchez může dostat léčbu 400 000 liber týdně. Manchester City sezóna hrála tak hladká, Pro touhu představit Sanchez také není dychtivý, Dále doufají, že příští léto dokončí podepsání Sanchezu. Sanchez předtím odmítl vysokou nabídku z Číny, Jasně řekl Arsenalu, že sám odešel z týmu. Dres Manchester City je nyní také velice přesvědčivý, aby podepsal Sanchez na konci sezóny, Přestože se o něj stará i Paříž, Ale chilský útočník je na cestě vyhrát.

Manchester City letos v létě nabídl Arsenalu 60 milionů liber, aby koupil Sanchez, Ale to bylo odmítnuto. Nyní se zdá, že Levné Fotbalové Dresy Dětské Arsenal lze označit za těžké ztráty, Nejen že ztratil vysokou hotovost v letních příležitostech, Zatím není schopen opustit Sanchezovy lidi.

Real Madrid si zaslouží kvalifikaci do finále

Real Madrid 2-1 napínavá změna poloostrova Abu Dhabi, Tréner Zinedine Zidane rozhovor po médiích. V rozhovoru, Zinedine Zine nejprve díky brankovému hrdinu Baerovi. O tradici Bellova cíle, Zidane řekl: ” Levné Fotbalové Dresy Real Madrid hodný vítězství. První polovina, míč není branka, Nemůžeme vysvětlit, proč, Protože máme tolik příležitostí, Ale nepodařilo se skóre. ”

Real Madrid hrál špatně, Zidane řekl: ” Ano, hráli jsme velmi tvrdě, Ale fotbalový kruh se stane. Někdy, když je míč příliš pozdě na to, Real Madrid musí být trpělivější. Pro nás je to složitá hra, Teď musíme přemýšlet o finále. Musíme se přizpůsobit této technologii. Někdy to běží příliš pomalu, Dres Real Madrid neví, co se stalo. Musíme počkat na 3-4 minuty, abychom se rozhodli, To dělá lidi velmi nespokojeni. ”

O společnosti Gremio, Zidane řekl: ” Postoupili jsme do finále, Musíme rozveselit, Myslete na obranu našeho šampióna. Levné Fotbalové Dresy Dětské Sledoval jsem jejich semifinálový výkon, O tomto brazilském týmu moc nevím. Jsou skvělým týmem, Musíme zvýšit naši konkurenční úroveň. ”

Nebojíme se že by Ligy mistrů nějakého družstva čerpali

Emre – Zhan řekl: Poté, co Levné Fotbalové Dresy Liverpool porazil Moskvu Spartu 7: 0 doma, Liverpool se nebude bát žádného soupeře v Lize mistrů.

Středa v noci, Liverpool znovu v Lize mistrů 3-0 vést do druhé poloviny, Na rozdíl od loňského zápasu se Sevillou, Dres Liverpool nezvrátil tohoto soupeře. Emre – Jen řekl, On a jeho spoluhráči se rozhodli pokračovat v ofenzíve během poločasové přestávky, A věřím, že Liverpool nakonec vyhrát hru.

Řekl: ” Beat Moskva Spartak 7-0 lepší samozřejmě. Levné Fotbalové Dresy Dětské Liverpool vstřelil gól krátce po startu závodu, A konec první poloviny se skóre 3-0. Myslím, že někteří fanoušci se budou obávat, že opakujeme stejné chyby, Obrátili se soupeři jako v Seville. Nicméně, Liverpool dosáhl konsenzu v šatně, Pokračovat v udržování násilné ofenzívy. Stále držíme vysokou pozici a snažíme se dosáhnout více gólů. Udělali jsme to Liverpool hrál velmi dobrou druhou polovinu. ”

Inter tribut tři koruny záslužné služby

Benfica oficiálně oznámil smlouvu brankáře Cesara. Levné Fotbalové Dresy Inter Milán fotbalový klub oficiální microblogging vydal video, Pocta 38tiletému bývalému brankovišti Inter Milán s trojitou korunou.

Dres Inter Milán fotbalový klub oficiální microblogging s textem: ” Bez ohledu na to, kde je další zastávka, V srdci města Nera, Jste legendární! Díky za všechno Pojďme v nejlepších mezinárodních milánských letech, Setkat se s tebou nejlepší – Saint – Cesar. ”

Leden 2005, Cesar přistál Serie A připojit Chievo, Stejné léto se připojil k Inter. Cesar strávil svůj vrchol v Inter Milán, Během osm let účinnosti, Tam, kde získal 5 titulů Levné Fotbalové Dresy Dětské Serie A, 3 ligy Italů a Ligy mistrů Ligy mistrů.

Dibara: Juve tento bod musí být pokrok

Po Levné Fotbalové Dresy Juventusu 0-0 v Barceloně, Dibara řekl v rozhovoru, Obrana Juventus je dobrá, Ale stále potřebuje větší kontrolu nad míčem.

Dibara řekl: ” Juventus a Barcelona soupeří tento boj není snadné, Barcelona zvláště nyní brání mnohem lépe než v minulosti. Dres Juventus musí vyhrát poslední zápas skupinové fáze, Namísto toho připomíná, že v Barceloně vyhraje naši konkurenci. ”

” Bude to těžký měsíc, Budeme čelit teplé atmosféře vytvořené fanoušky Olympiakos doma, Ale my Levné Fotbalové Dresy Dětské Juventus musí vyhrát každý stadion. Musíme tvrdě pracovat na zlepšení našeho fotbalu. Jsme dobří v obraně, Ale stále potřebujete posílit kontrolu nad míčem. ”

Barcelonský generál připouští opuštění týmu do odpočítávání

Denis – Suarez nedávno přijal rozhovor, Levné Fotbalové Dresy Řekl, že ačkoli nechtějí odejít, Ale cítit to, Budu tým na prodej.

Předchozí zprávy médií, Neapol zamýšlí zavést Dennis Suarez v zimním okně, Na otázku o této pověsti, Hráč odpověděl: ” Já sám nechci opustit Barcelonu, Už jsem to řekl. V létě moji přátelé povzbudili mě k pobytu, Já sám o sobě taky myslím Opravdu chcete pokračovat v užívání dne v Barceloně. Ale mám pocit, Nevím, jestli si Dres Barcelona myslí, Bez ohledu na to, co dělat, Jsem již na přenosovém trhu. Odmítl jsem tyto pozvánky Takže tyto pověsti nepocházejí od mne, Neslyšel jsem žádný citát. ”

Na otázku, kdo ho dal na převodní trh, D-Suarez řekl: ” Ani nevím Nemluvil jsem s Levné Fotbalové Dresy Dětské Barcelonou, Nenechali makléři dělat takovou věc, Protože jsem nikdy nechtěl opustit Barcelonu. Ale nechci jít, je pravda, Pocit prodeje je také pravdivý. Pro mě, Je hrdé, že mám za mnou zájem o tým, Protože to dokazuje, že jsem udělal dobře, Ale nikdy nechci jít. ”